Сколівська міська рада
Сколівський район, Львівська область

Звернення міського голови та депутатського корпусу до всіх мешканців міста Сколе, підприємців, підприємств, фірм та організацій!

 

Звернення міського голови та депутатського корпусу до всіх мешканців міста Сколе, підприємців, підприємств, фірм та організацій!

Шановна громадо, оплата комунальних послуг, а саме вивіз сміття (ТПВ), оплата за водопостачання та каналізування є обов’язковим платежем, який забезпечує життєдіяльність кожного комунального підприємства!

Ми з депутатським корпусом протягом 2017-2018 років робили максимум для того, щоб зробити комунальні підприємства ефективними, а відтак, об’єднали в одне. Але через те, що 40% мешканців міста  та 35% підприємців  і  фірм не оплачують послуги за вивіз сміття (ТПВ), ми змушені виділяти 2 млн грн. щорічно з міського бюджету для дотації по виплаті заробітної плати працівникам комунального підприємства.

Для прикладу: вартість ремонтних робіт по вул. Шевченка, (175м. довжини), коштує місту 1млн. 850 тис. грн.

ПОРІВНЮЙТЕ І ДУМАЙТЕ САМІ!

 ЗВЕРТАЮСЯ ДО ЩИРИХ, СВІДОМИХ І ТИХ, ЯКІ ПЕРЕЙМАЮТЬСЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЮ МІСТА: ПРИМУШУЙТЕ, ЗАСТАВЛЯЙТЕ СВОЇХ СУСІДІВ, ДРУЗІВ, ОПЛАЧУВАТИ ЗА ВИВІЗ СМІТТЯ  (ТПВ)!!!

Історична довідка: саме у 18 столітті на території сьогоднішньої Німеччини, таким чином заставляли бути охайними та оплачувати комунальні послуги. Відтак, Німеччина стала однією з найчистіших країн Європи.

 Як приклад, наводимо найбільших неплатників за вивіз сміття (ТПВ):
Сім’я Бондар (по підприємцях і по житлу), Сім’я Супрун (по підприємцях і по житлу), ФОП Миргород (кафе вокзал), ФОП Полоцька (кафе вокзал), ФОП Зінкевич (магазин пром. Товарів біля Стадіону), мережа магазинів «30, 35».

Борг станом на 01.01.2019р.:

Населення – 123800,80 грн

Організації, фірми, підприємці – 30443,69 грн

Загальна заборгованість: 154244,49 грн

Наголошуємо: СКОЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА З РОЗУМІННЯМ СТАВИЛАСЬ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА, АЛЕ ЯКЩО ТАКА СИТУАЦІЯ ПО НЕСПЛАТІ ЗА КОМУНПОСЛУГИ БУДЕ ВІДБУВАТИСЬ І НАДАЛІ, МИ З 01.03.2019р. БОРЖНИКІВ змушені БУДЕМО ПОДАВАТИ ДО СУДУ !

 За газ і світло олігархам всі платимо вчасно, бо штрафи великі, а от своєму Сколівському комунальному підприємству за сміття не платимо, доводимо до банкрутства. А як  результат -  гори сміття в  місті.  

Сколівська міська рада

« повернутися до списку новин