Дата: 29.03.2019 16:07

від «26» березня 2019 р. №06

м. Сколе

Про звернення до Сколівської РДА та Сколівської районної ради

Заслухавши інформацію депутата міської ради Бондар О.І., щодо проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади – директора Сколівської школи мистецтв в м.Сколе,    та  виступи  депутатів, та  керуючись  ст..26  Закону  України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія   Сколівської міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до голови Сколівської районної державної адміністрації Янка Б.Я., та голови Сколівської районної ради Романишина М.С. щодо конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сколівської школи мистецтв. (текст звернення додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                Володимир Москаль

Додаток до рішення  №06 XXV  сесії Сколівської міської ради від 26.03.2019р.

Шановний Богдане Ярославовичу  та Миколо Стефановичу!

Ми, депутати Сколівської міської ради, обурені результатом проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сколівської школи мистецтв.

26.03.2019р. конкурсною комісією з проведення відбору кандидата на посаду директора Сколівської школи мистецтв, проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Сколівської школи мистецтв, де кандидатами на вакантну посаду були: Добровольська Лілія Василівна та Допілко Олег Анатолійович.

З огляду на виступи кандидатів вбачається, що гр.Добровольська Л.В. досвідчений, з багатолітнім стажем і великими досягненнями педагог, високопрофесійний наставник, яка багато років займається найблагороднішим заняттям, - кропіткою роботою з дітьми. Педагогічна діяльність Лілії Василівни пов'язана з Сколівською школою мистецтв, за роки плідної роботи виховала не одне покоління учнів, багато хто з яких закінчив спеціальні музичні учбові заклади. ЇЇ учні  брали участь в багатьох обласних і міжнародних конкурсах, завойовуючи звання лауреатів. Вона хороший організатор, яка уміє створити в колективі атмосферу високої вимогливості у поєднанні з доброзичливістю і шанобливим ставленням між педагогами і учнями.  Окрім цього, гр. Добровольська Л.В. є мешканкою міста Сколе, відома серед жителів, як фаховий викладач, батьки її вихованців з надзвичайною вдячністю відгукуються про її роботу з дітьми.

В свою чергу,  гр. Допілко О.А., молодий спеціаліст, всі досягнення якого ще попереду, окрім цього не є мешканцем міста Сколе.

Хочемо звернути увагу керівництва району на те, що Сколівська школа мистецтв знаходиться в місті Сколе, її відвідують дітки міста Сколе, тому логічно було б призначити на посаду директора,  мешканку міста Сколе, яка в будь – який момент може вирішити організаційні та педагогічні питання.

З огляду на  досягнення ї підхід до викладацької роботи гр. Добровольської Лілії Василівни,  наполегливо просимо переглянути рішення конкурсної комісії,  щодо визначення кандидата на заміщення вакантної посади керівника Сколівської школи мистецтв.

СЕКРЕТАР РАДИ                           Н.М.ДМИТРИШИН

поіменного голосування на ХXV сесії VII скликання

від 26 березня 2019 року                                     м.Сколе

Обрано депутатів — 22