Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

СКОЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ СТРИЙСЬКОЇ ОДПІ ГУ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 17.09.2018 11:47
Кількість переглядів: 610

Всі обов'язкові реквізити звіту з ЄСВ мають бути заповнені - інакше він вважається не поданим

Шановні платники! Сколівське відділення  Стрийської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що Звіт з ЄСВ, складений з порушенням вимог Порядку №435 (у тому числі без обов'язкових реквізитів) та поданий без необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.

 

Порядком №435 (у редакції наказу №511)  передбачено обов'язкові реквізити, які мають зазначатися у  звітності з ЄСВ:

 • тип форми ("додаткова", "початкова", "ліквідаційна", "скасовуюча", "призначення пенсії");
 • звітний період, за який подається Звіт;
 • повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";
 • код за ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків, серія та/або номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);
 • код основного виду економічної діяльності;
 • клас професійного ризику виробництва (у разі подання Звіту за період до 01 січня 2016 року);
 • місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;
 • код органу доходів і зборів, до якого подається Звіт;
 • дата подання Звіту;
 • ініціали, прізвища, податкові номери або серії та номери паспортів посадових осіб страхувальника;
 • середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);
 • кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);
 • облікова кількість штатних працівників (за наявності);
 • кількість створених нових робочих місць у звітному періоді (за наявності);
 • підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).

Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до Звіту, де вони передбачені.

Слід зауважити, що електронна форма Звіту, яка подається на електронних носіях, має бути ідентичною Звіту на паперових носіях.

Звіт страхувальником має подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог Порядку, у тому числі без обов'язкових реквізитів, та поданий без необхідних таблиць, не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення строків подання звітності, який пройшов всі контролі при завантаженні до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб.

 

Шановні платники!

 

Головне управління ДФС у Львівській області інформує, що 27 вересня 2018 року в 11 год. 00 хв. в актовому залі цокольного приміщення адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 буде проведено семінар для платників податків Львівщини на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

За попередньою реєстрацією за адресою: https://goo.gl/forms/IAUsmdhxdRjXglNi2, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVBYGTrMgJkirTsgum5Q_XqDkh4E8xfrtCJYuueKR4sPyVbA/viewform?usp=send_formвраховуючи обмежену кількість місць у залі.

 

Увага, семінар для платників податків у Сколівському відділенні  Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області!

 

Сколівське  відділення  Стрийської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області запрошує платників податків 19 вересня 2018 року для участі у семінарі на тему: «Єдиний соціальний внесок». Семінар відбудеться в актовому залі Сколівського відділення  Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Сколе, вул. Кн. Святослава, 5а.

Початок семінару: 10 год. 00 хв.

                 Телефонуйте на "гарячу лінію"

Сколівське  відділення Стрийської ОДПІ ГУ  ДФС  у  Львівській області повідомляє про проведення сеансів зв’язку “гарячих ліній” на  вересень 2018 року:

 • 26 вересня  2018 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “гаряча лінія” із Завідувачем сектору обслуговування платників Сколівського  відділення Стрийської ОДПІ ГУ  ДФС  у  Львівській області  Мацуляк Русланою Володимирівною на тему: “Електронна звітність”.

Телефон “гарячої лінії”03 (251) 2-13-22.

 • 26 вересня  2018 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “гаряча лінія” із ГДІ сектору обслуговування платників Сколівського  відділення Стрийської ОДПІ ГУ  ДФС  у  Львівській області  Бандерич Світланою Михайлівною на тему: “Спрощена система оподаткування”.

Телефон “гарячої лінії”03 (251) 2-15-96.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора