Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

СКОЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ СТРИЙСЬКОЇ ОДПІ ГУ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 04.01.2019 09:23
Кількість переглядів: 597

Шановні платники!

З 01 січня 2019 року для продажу лікарських засобів необхідно застосовувати касові апарати

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до  змін, внесених Законом України № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018р., фізичні особи-підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та які здійснюють продаж лікарських засобів, з 1 січня 2019 року зобов’язані застосовувати РРО.

Так, абзац четвертий пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України, який зобов'язує використовувати реєстратори розрахункових операцій єдинників, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, доповнено словами «а також лікарських засобів та виробів медичного призначення».

Крім того, відповідні зміни внесено до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». При цьому зазначено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) – це будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та/або забезпечення таких процесів.

Зважаючи на це, з 1 січня 2019 року фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов'язані використовувати реєстратори розрахункових операцій, не залежно від обсягу доходу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора