A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сколівська міська рада
Львівська область, Сколівський район

2010

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата на голову Сколівської міської Ради

Москаля Володимира Богдановича , 1976 р.н., жителя м.Сколе

Господар праведний зробленими ділами, - а не красивими словами

1. Припинення повального продажу за безцінь залишків майна громади міста Сколе та земельних ділянок. В разі виникнення необхідності продажу майна та земельних ділянок , для наповнення місцевого бюджету , реалізацію здійснювати прозоро , з попереднім оголошенням на шпальтах газет , шляхом проведення аукціонів з наданням переваги для жителів міста Сколе.

2. Створення паркових зон та підхід до раціонального озеленення нашого міста (клумби , квіти , саджанці дерев тощо ). В тому числі будівництво карусель для юних жителів міста Сколе.

3. Створення на базі Сколе ДПКГ потужної структури для надання ефективних комунальних послуг та постійного підтримання порядку в місті, з придбанням нової техніки.

4. Ремонт та повне освітлення нашого міста використовуючи нові та ефективні , разом з тим енергозберігаючі прилади ( фонарі , лампи, розподільча система обліку).

5. Значну підтримку КП Сколе ВКГ фінансову та технічну для покращення водопостачання та каналізування міста Сколе, а особливу та першочергову реконструкцію водопроводу вулиці Кн.Святослава (Демня ) .

6.Залучення безкабального інвестування на розвиток міста Сколе.

7. Раціональний підхід до ремонту проїзджої частини міста ( всіх вулиць), тобто якщо робити то не на рік , а мінімум на 10-15 років , щоб асфальтне покриття прослужило на благо сколівчанам. Зокрема, приведення в порядок водостічної каналізації міста , що унеможливить руйнування проїзджої частини.

8. Впорядкування , першочергово, двох тротуарних доріжок центральної частини міста від початку до кінця.

9. Належне облаштування пунктів накопичення сміття , таким чином, щоб вони естетично та охайно вписувалися в гармонію міста , і прослужили не 1-2 роки , а щонайменше 10 років.

10. Очищення від запущених смітників русла річки “ Опір “ , яка протікає по границі міста та відповідне впорядкування берегової смуги.

11.Домогтися відновлення патрулювання працівниками міліції в вечірній та нічний час доби вулиць міста, задля безпеки та спокою жителів та гостей міста.

12. Реконструкція стадіону “ Юність “ та створення футбольного клубу на частковому фінансуванні міської Ради та свідомих керівників підприємств та приватних підприємців.

13. Впровадження програми будівництва соціального житла для жителів міста , які проживають в аварійних будинках комунальної форми власності.

14. Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в місті Сколе , шляхом прямого спілкування органів місцевого самоврядування з підприємцями міста .

15. Щорічне звітування міською Радою в особі голови та депутатів про проведену роботу в усіх сферах діяльності.

16. Добитися від Укрзалізниці покращення переходу до кладовища через залізнодорожне полотно.

17. Очищення від старих дерев та впорядкувати загальні прохідні доріжки на старому кладовищі і будівництво захисної стінки ( дамби ), що унеможливить руйнування кладовища.

18.Забезпечити міським транспортом сполученням Святослав – Сколе - Дубина круглорічно.

19. Сприяння культурно-відпочинковим заходам для молоді міста Сколе.

20. Належним чином відремонтувати , а при необхідності збудувати вбиральні (туалети ) в нашому місті.

21. Впорядкувати продуктовий павільйон щоб купівля продуктів с-г виробництва яка надходить з району (екологічно чиста ) реалізовувалася в належних санітарно-екологічних умовах.

22. Реконструкція з частковим залученням коштів від заможніх та небайдужих жителів Сколівщини пам‘яток архітектури , зокрема палацу Гределя, де на даний час знаходиться спальний корпус школи-інтернат.

23. Впорядкування пляжів на березі р.Опір та біля озера ( в тому числі очищення водойми ) та створення додаткових відпочинкових місць.

24. Домогтися виділення коштів з різних джерел для газифікації вул.Кн.Святослава.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь